SEŘIZOVAČ DLOUHOTOČNÉHO VÍCEVŘETENOVÉHO SOUSTRUHU

Pro naše pracoviště v Třebíči – Česká republika hledáme nového zaměstnance na pracovní pozici:

Náplň práce:

  • seřizování a obsluha dlouhotočných vícevřetenových  automatů po zaučení na daný typ
  • provádění výměny nástrojů, materiálu, přehození programu a následně bude seřizovat a upravovat rozměry dílů, tak, aby byly ve specifikaci dle výkresu
  • vedení týmu spolupracovníků
  • zaučování spolupracovníků
  • optimalizace výrobních procesů

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
  • zkušenosti s obsluhou a nastavováním dlouhotočných automatů Schütte, Index, Tajmac apod.
  • zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, manuální zručnost
  • praxe v oboru podmínkou
  • technické myšlení a chuť řešit „problémy“ na stroji – hledat řešení

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení dle Vaší kvalifikace, praxe a výsledků
  • 25 dní volna
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek do CAFETERIE
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • dotované závodní stravování nebo stravenkový  paušál
  • pitný režim na pracovišti
  • odměny při pracovních a životních výročích
  • firemní akce pro zaměstnance
  • volné víkendy
  • místo výkonu práce Třebíč
  • odměna až 50 000 Kč

Nástup: IHNED

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete Váš životopis na: hr-cz(at)jopp.com.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!