VEDOUCÍ ODDĚLENÍ TŘÍSKOVÉHO OBRÁBĚNÍ

Pro naše pracoviště ve Velkém Meziříčí – Česká republika (mezi Jihlavou a Brnem) hledáme nového zaměstnance na pracovní pozici:

Náplň práce:

  • řídí tým lidí (cca 40 osob) podílejících se přímo na výrobě - oddělení třískového obrábění
  • zodpovídá za plnění výrobního plánu
  • zodpovídá za řešení technických problémů spojených s výrobním procesem třískového obrábění
  • dohlíží na dodržování standardů kvality výroby a na bezpečnost práce
  • spolupracuje s oddělením pro výzkum a vývoj při hledání a implementaci nových
    technologií
  • po obdržení zakázky od obchodního oddělení úzce spolupracuje s oddělením nákupu na nákupu potřebného materiálu a po dokončení výroby s oddělením logistiky na včasné a správné dodávce zboží zákazníkovi
  • průběžně monitoruje využití výrobních postupů a kapacity strojních zařízení tak, aby výroba dostála požadavkům trhu a cena výrobku byla konkurenceschopná

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v příslušném oboru výroby
  • znalost alespoň jednoho světového jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost výrobních technologií třískového obrábění
  • praxi ve vedení početnějšího týmu
  • osobnostní předpoklady: komplexní a tvůrčí přístup k řešení problémů, schopnost rozlišovat podstatné a vedlejší, schopnost rychlé adaptace na změnu, cílevědomost, rozhodnost, odolnost vůči zátěži, velmi dobré komunikační schopnosti, nadšení pro věc
  • znalost práce na PC, včetně výrobních SW

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • mzda dohodou dle znalostí
  • firemní benefity (příspěvek na dopravu, PP a ŽP, stravenky, závodní stravování, cafeterie a další)

Nástup: dohodou

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete Váš životopis na: hr-cz(at)jopp.com.

Kromě toho lze žádosti zasílat personálnímu oddělení na následující adresu:

JOPP Automotive s. r. o.
Personální oddělení
Průmyslová 2047
594 01   Velké Meziříčí