OBSLUHA DLOUHOTOČNÉHO SOUSTRUHU

Pro naše pracoviště v Třebíči – Česká republika (mezi Jihlavou a Brnem) hledáme nového zaměstnance na pracovní pozici:

OBSLUHA DLOUHOTOČNÉHO SOUSTRUHU.

Náplň práce:

  • obsluha a seřizování dlouhotočného soustruhu

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání technického zaměření výhodou
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • ochotu pracovat ve 3-směnném nebo nepřetržitém provozu
  • zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, manuální zručnost

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • firemní benefity (příspěvek na dopravu, PP a ŽP, stravenky, závodní stravování, cafeterie a další)

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Nástup možný IHNED!

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete Váš životopis na: hr-cz(at)jopp.com.

Kromě toho lze žádosti zasílat personálnímu oddělení na následující adresu:

JOPP Automotive s. r. o.
Personální oddělení
Průmyslová 2047
594 01   Velké Meziříčí