SKLADNÍK/-CE, MANIPULANT/-KA

Pro naše pracoviště ve Velkém Meziříčí – Česká republika (mezi Jihlavou a Brnem) hledáme nového zaměstnance na pracovní pozici:

SKLADNÍK/-CE, MANIPULANT/-KA.

Náplň práce:

  • manipulace s materiálem (příjem, výdej, příprava, zaskladnění)
  • manipulace s VZV
  • zásobování výroby, manipulace skladových jednotek
  • práce s PC

Požadujeme:

  • min. ukončené SOU
  • řidičský průkaz sk. B podmínkou
  • praxe na pozici skladník výhodou
  • základní znalost na PC (MS Office) výhodou
  • řidičský průkaz VZV výhodou
  • zkušenosti se SAP výhodou
  • fyzická zdatnost, spolehlivost, pracovitost, trestní bezúhonnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • mzda dohodou dle znalostí
  • firemní benefity (příspěvek na dopravu, PP a ŽP, stravenky, závodní stravování, cafeterie a další)

Vhodné pro absolventy.

Nástup možný ihned, popř. dohodou

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete Váš životopis na: hr-cz(at)jopp.com.

Kromě toho lze žádosti zasílat personálnímu oddělení na následující adresu:

JOPP Automotive s. r. o.
Personální oddělení
Průmyslová 2047
594 01   Velké Meziříčí