OPERÁTOŘI CNC OBRÁBĚCÍCH STROJŮ

Pro naše pracoviště v TŘEBÍČI – Česká republika (mezi Jihlavou a Brnem) hledáme nové zaměstnance na pracovní pozici:

OPERÁTOŘI CNC OBRÁBĚCÍCH STROJŮ.

Náplň práce:

  • obsluha CNC obráběcích strojů (není nutná znalost programů)

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • zodpovědný přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, manuální zručnost
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme:

  • plné zaučení
  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • firemní benefity (příspěvky na dopravu, PP a ŽP, stravenky, závodní stravování, cafeterie a další)
  • volná 2 pracovní místa

Práce je vhodná pro ABSOLVENTY.

Nástup: IHNED, popř. dohodou.

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete Váš životopis na: hr-cz(at)jopp.com.

Kromě toho lze žádosti zasílat personálnímu oddělení na následující adresu:

JOPP Automotive s. r. o.
Personální oddělení
Průmyslová 2047
594 01   Velké Meziříčí