PRACOVNÍK QS – mezioperační kontrola

Pro naše pracoviště v Třebíči – Česká republika (mezi Jihlavou a Znojmem) hledáme nového zaměstnance na pracovní pozici:

Náplň práce:

  • provádění mezioperační kontroly
  • měření dílů ve výrobě
  • uvolňování produkce
  • podpora při měření dílů v rámci vzorkování
  • podpora při zpracování pozastavených dílů
  • měření dílů na ručních měřidlech, mezioperační kontrola a na 3D
  • provádění měření pro rekvalifikaci dílů

Požadujeme:

  • vzdělání střední odborné s maturitou, v technickém směru výhodou
  • zodpovědný přístup k práci
  • NJ/AJ výhodou
  • spolehlivost, komunikativnost
  • praxe ve strojírenství či automobilovém průmyslu výhodou
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, popř. ve 3- směnném provozu

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení dle Vaší kvalifikace, praxe a výsledků
  • 25 dní volna
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek do CAFETERIE
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • dotované závodní stravování nebo stravenkový  paušál
  • pitný režim na pracovišti
  • odměny při pracovních a životních výročích
  • firemní akce pro zaměstnance
  • volné víkendy
  • místo výkonu práce Třebíč

Nástup: ihned, popř. dohodou!

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete Váš životopis na: hr-cz(at)jopp.com.

Kromě toho lze žádosti zasílat personálnímu oddělení na následující adresu:

JOPP Automotive s. r. o.
Personální oddělení
Průmyslová 2047
594 01   Velké Meziříčí