ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO SMĚNY

Pro naše pracoviště ve Velkém Meziříčí – Česká republika (mezi Jihlavou a Brnem) hledáme nového zaměstnance na pracovní pozici:

Náplň práce:

  • v době nepřítomnosti vedoucího směny plánování a řízení chodu směny
  • obsluha a seřizování CNC strojů

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání technického zaměření podmínkou
  • prokazatelné znalosti NC soustružení a seřizování strojů
  • praxe s vedením kolektivu pracovníků výhodou
  • ochotu pracovat v 3-směnném provozu
  • zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, manuální zručnost

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • firemní benefity (příspěvek na dopravu, PP a ŽP, stravenky, závodní stravování, cafeterie a další)

Vhodné pro absolventy.

Nástup možný IHNED!

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete Váš životopis na: hr-cz(at)jopp.com.

Kromě toho lze žádosti zasílat personálnímu oddělení na následující adresu:

JOPP Automotive s. r. o.
Personální oddělení
Průmyslová 2047
594 01   Velké Meziříčí