VZORKOVAČ - PŘÍPRAVA VÝROBY

Pro naše pracoviště ve Velkém Meziříčí – Česká republika (mezi Jihlavou a Brnem) hledáme nového zaměstnance na pracovní pozici:

VZORKOVAČ - PŘÍPRAVA VÝROBY.

Náplň práce:

  • příprava a zajišťování vzorkování dílů na zákazníky, dodavateli dle PPAP a VDA 2
  • komunikace s dodavateli v tématech APQP
  • podpora nákupu při změnovém řízení výkresů (předání požadavku na vzorkování)
  • podpora při interním změnovém řízení výkresů
  • příprava zadání a rozbor výsledků měřící úlohy

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • znalost čtení technických výkresů
  • znalosti nástrojů APQP , PPAP, VDA 2
  • zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou
  • jazyk AJ / NJ A2

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • dlouhodobou práci na pracovní smlouvu
  • mzda dohodou dle znalostí a zkušeností
  • firemní benefity (příspěvky na dojíždění, závodní stravování, stravenky, příspěvky na ŽP a PP, cafeterie, ...)

Práce vhodná pro absolventy.

Nástup: ihned, popř. dohodou

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete Váš životopis na: hr-cz(at)jopp.com.

Kromě toho lze žádosti zasílat personálnímu oddělení na následující adresu:

JOPP Automotive s. r. o.
Personální oddělení
Průmyslová 2047
594 01   Velké Meziříčí