VÝVOJÁŘ

Pro naše pracoviště ve Velkém Meziříčí - Česká republika (mezi Jihlavou a Brnem) hledáme nového zaměstnance na pracovní pozici:

VÝVOJÁŘ.

Náplň práce:

  • spoluvytváření a zdokonalování našich produktů
  • komunikace se zahraničními kolegy

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, popř. SŠ s maturitou strojírenského zaměření
  • praxe z výroby či vývoje automotive výhodou
  • znalost NJ, popř. AJ min. B2
  • znalost tvorby D-FMEA
  • obecná znalost FEM (Metody konečných prvků)
  • znalost tvorby výkresové dokumentace a modelů v Catia, CREO, PRO-E
  • výborná orientace v tolerancích tvaru a polohy
  • obecná znalost termoplastů
  • obecná znalost základních principů konstrukce forem pro technické díly z plastu
  • ŘP skup. B (najeto min. 50.000 km)
  • ochota podrobit se půlroční až roční stáži v SRN
  • zkušenosti s řízením malé skupiny kolegů výhodou
  • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita, loajalita, týmový hráč

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • volná 2 místa
  • mzda dohodou dle znalostí a zkušeností
  • firemní benefity (příspěvek na dopravu, ŽP a PP, závodní stravování, stravenky, cafeterie a další)

Nástup: IHNED, popř. dohodou

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete Váš životopis na: hr-cz(at)jopp.com.

Kromě toho lze žádosti zasílat personálnímu oddělení na následující adresu:

JOPP Automotive s. r. o.
Personální oddělení
Průmyslová 2047
594 01   Velké Meziříčí