Team leader – dlouhotočné automaty

Pro naše pracoviště v Třebíči– Česká republika (mezi Jihlavou a Znojmem) hledáme nového zaměstnance na pracovní pozici:

Team leader – dlouhotočné automaty.

Náplň práce:

  • zajištění chodu výrobu na oddělení dlouhotočných automatů
  • zodpovídá za řešení technických problémů spojených s výrobním procesem
  • činit opatření vedoucí k plnění stanovených cílů
  • řídí tým lidí jemu podřízených

Požadujeme:

  • ukončené SŠ vzdělání s maturitou, VŠ technického směru výhodou
  • obecná znalost v oblasti dlouhotočných automatů podmínkou
  • aktivní znalost NJ, popřípadě znalost AJ min. na úrovni B2
  • praxe min. 2 roky z výroby – automotive výhodou
  • ŘP skupiny B
  • zkušenosti s řízením malé skupiny kolegů výhodou
  • příjemné a nekonfliktní vystupování
  • zodpovědný přístup k práci, ochota učit se novým věcem, samostatnost, spolehlivost, týmový hráč, flexibilita, loajalita

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • mzda dohodou dle znalostí a zkušeností
  • 1-směnný provoz (ranní směny)
  • firemní benefity (příspěvky na dopravu, příspěvky na ŽP a PP, závodní stravování, stravenky, cafeterie a další)

Nástup možný IHNED, příp. dohodou.

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete Váš životopis na: hr-cz(at)jopp.com.

Kromě toho lze žádosti zasílat personálnímu oddělení na následující adresu:

JOPP Automotive s. r. o.
Personální oddělení
Průmyslová 2047
594 01   Velké Meziříčí