REFERENT/-KA PROJEKTOVÉHO NÁKUPU

Pro naše pracoviště ve Velkém Meziříčí – Česká republika (mezi Jihlavou a Brnem) hledáme nového zaměstnance na pracovní pozici:

REFERENT/-KA PROJEKTOVÉHO NÁKUPU.

Náplň práce:

  • výzkum, kvalifikace a posuzování profilu dodavatelů
  • hodnocení výkonnosti dodavatele
  • analýza historických dat pro prognózy objemu a srovnání cen
  • vyhledávání nových dodavatelů
  • provádění RFI/RFP/RFQ
  • denní komunikace s dodavateli
  • další administrativní činnosti

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • praxe v automotive min. 1 rok
  • zkušenosti s obchodní činností, nákup/prodej
  • znalost SAP výhodou
  • aktivní znalost AJ (B2)
  • uživatelská znalost MS Office (Word, PowerPoint, Excel)
  • zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, důslednost
  • schopnost rychle se učit, spolehlivost, týmový hráč, flexibilita

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • mzda dohodou dle znalostí a zkušenostíí
  • firemní benefity (příspěvky na dopravu, příspěvky na ŽP a PP, závodní stravování, stravenky, cafeterie a další)

Nástup možný ihned, příp. dohodou

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete Váš životopis na: hr-cz(at)jopp.com.

Kromě toho lze žádosti zasílat personálnímu oddělení na následující adresu:

JOPP Automotive s. r. o.
Personální oddělení
Průmyslová 2047
594 01   Velké Meziříčí