PROJEKTOVÝ INŽENÝR

Pro naše pracoviště ve Velkém Meziříčí - Česká republika (mezi Jihlavou a Brnem) hledáme nového zaměstnance na pracovní pozici:

PROJEKTOVÝ INŽENÝR.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za vedení a změnu stávajících i nových projektů
  • plánování a koordinace v rámci řízení projektů
  • reporting statusů projektů
  • příprava zákaznických návštěv
  • sběr dat z výroby pro analýzu výrobního procesu
  • úzké spolupráce s ostatními odděleními
  • řešení interních problémů
  • podpora při řešení reklamací od zákazníka

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického zaměření, VŠ výhodou
  • doplňující vzdělání v oblasti kvality, např. QVP, FMEA výhodou
  • znalost anglického nebo německého jazyka
  • výborná znalost MS Office
  • znalost AutoCAD výhodou
  • odpovědnost, spolehlivost, flexibilita, aktivita, asertivita, týmový duch

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • mzda dohodou dle znalostí a zkušeností
  • firemní benefity (příspěvek na dopravu, ŽP a PP, závodní stravování, stravenky, cafeterie a další)

Nástup možný ihned, příp. dohodou

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete Váš životopis na: hr-cz(at)jopp.com.

Kromě toho lze žádosti zasílat personálnímu oddělení na následující adresu:

JOPP Automotive s. r. o.
Personální oddělení
Průmyslová 2047
594 01   Velké Meziříčí