PRACOVNÍK QS – TECHNIK 3D MĚŘENÍ

Pro naše pracoviště ve Velkém Meziříčí – Česká republika (mezi Jihlavou a Brnem) hledáme nového zaměstnance na pracovní pozici:

PRACOVNÍK QS – TECHNIK 3D MĚŘENÍ.

Náplň práce:

  • měření a tvorba programů na 3D přístroji
  • příprava, zpracování a reportování výsledků měření
  • měření na ručních měřidlech (provádění testů, zkoušek na trhacím přístroji apod.)
  • provádění měření pro rekvalifikaci dílů, auditů výrobků, způsobilosti (stroje/procesu), mezioperačních kontrol a uvolňování strojů
  • podpora a spolupráce s projektovým týmem při vzorkování dílů

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou v technickém směru
  • uživatelská znalost MS Office
  • technické myšlení
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • samostatnost a zodpovědnost
  • znalost měřicího softwaru PC-DMIS velkou výhodou
  • praxe ve strojírenství či automobilovém průmyslu výhodou
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ výhodou
  • komunikační dovednosti, systematičnost, samostatnost, flexibilita, spolehlivost

Nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní společnosti
  • mzdu dohodou dle znalostí a zkušeností
  • směnný provoz
  • firemní benefity (příspěvek na dopravu, PP a ŽP, stravenky, závodní stravování, cafeterie a další)

Práce vhodná i pro absolventy.

Nástup možný IHNED!

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete Váš životopis na: hr-cz(at)jopp.com.

Kromě toho lze žádosti zasílat personálnímu oddělení na následující adresu:

JOPP Automotive s. r. o.
Personální oddělení
Průmyslová 2047
594 01   Velké Meziříčí