Műszakvezető - elektronikai gyártás területén

A JOPP-cégcsoport egy Bad Neustadt/Saale székhelyű, a tulajdonos által irányított autóipari beszállító. A cégcsoport fő tevékenységi területe a gépjármű váltókarok és váltó kapcsoló egységek fejlesztése és gyártása. Világszerte 10 telephelyen több mint 1.900 alkalmazottal a cégcsoport jelenlegi éves forgalma több mint 210 millió Euró. A főbb megrendelők között ott található a Ford, a VW, az Audi, a Porsche, a Bosch és mások.

Villingen-Schwenningen-i (Németország) új telephelyünkre keresünk munkatársat mielőbbi munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

Érdeklik Önt az izgalmas projektek? Szeretne részt venni a fejlesztési folyamatokban és folyamatosan tovább fejlődni? Legyen Ön is részes a Jopp Electronics GmbH, az elektronikai ipar teljes megoldásokat szállító megbízható szakértőjének sikertörténetében.

Az Ön feladatai:

• A műszak, a gépek és a munkatársak szakmai koordinációja és szervezése
• Megbízások részletes irányítása, adott esetben megbízásokról és gyártási lépésekről visszajelzés
• Az adott gyártási folyamaton túlmutató kapcsolattartás munkatársakkal szakmai témákban
• Gyártásvezető támogatása és adott esetben helyettesítése
• Munkatársak képzésében, betanításában való együttműködés
• Adott esetben a meglévő programok és paraméterek újraprogramozása és/vagy módosítása
• Karbantartási feladatok elvégzése karbantartási terv alapján
• Felelősségvállalás a műszakkal kapcsolatos Shop Floor menedzsment felé
• Felelősség vállalás a rendért és tisztaságért a gyártás során (5S/1Y)
• Felelősségvállalás a Lean-menedzsment/KANBAN megvalósításáért és betartásáért
• Minőségjavítási intézkedések és aktív közreműködés a folyamatos javítási folyamatban

Amit elvárunk:

• Megfelelő műszaki szakképesítés, mint mesterképzés, vagy hasonló
• Igazolható tapasztalat és szakismeret az elektronikai gyártás és szerelés területén
• JUKI, SIEMENS, YAMAHA, EKRA gyártók berendezésein szerzett tapasztalat előnyt jelent
• Magabiztosság, rugalmasság, jó kommunikációs képesség
• Képesség a gépen túlmutató ipari összefüggések átlátására
• Rugalmasság és különböző gyártási folyamatokban általános közreműködésre való hajlandóság
• Számítógép (MS-Office) és EPR-rendszer használata
• Több műszakos munkára való hajlandóság
• Felelősségteljes, önálló és megbízható munkavégzés
• ISO TS 16949 / ISO 9001, ISO 14001 ismerete
• Aktív német nyelvtudás szóban és írásban

Pályázati anyagát kérjük, küldje el számunkra (amennyiben lehetséges e-mail-en), fizetési elképzelésének megadásával:

Jopp Interior Hungary Kft.
Gerőcs Krisztina
5000 Szolnok
Rékasi út 94.
E-Mail: k.gerocs(at)jopp.com

Örömmel várjuk pályázatát!