Folyamatmérnök - Gyártás előkészítés elektronikai gyártáshoz/szereléshez

A JOPP-cégcsoport egy Bad Neustadt/Saale székhelyű, a tulajdonos által irányított autóipari beszállító. A cégcsoport fő tevékenységi területe a gépjármű váltókarok és váltó kapcsoló egységek fejlesztése és gyártása. Világszerte 10 telephelyen több mint 1.900 alkalmazottal a cégcsoport jelenlegi éves forgalma több mint 200 millió Euró. A főbb megrendelők között ott található a Ford, a VW, az Audi, a Porsche, a Bosch és mások.

Villingen-Schwenningen-i (Németország) új telephelyünkre keresünk munkatársat mielőbbi munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

Folyamatmérnök
Gyártás előkészítés elektronikai gyártáshoz/szereléshez

Érdeklik Önt az izgalmas projektek? Szeretne részt venni a fejlesztési folyamatokban és folyamatosan tovább fejlődni? Legyen Ön is részes a Jopp Electronics GmbH, az elektronikai ipar (E²MS) teljes- /rendszer megoldásokat szállító megbízható szakértőjének sikertörténetében.

Az Ön feladatai:

• Új termékek sorozatgyártásánál támogatás/együttműködés
• Gyártóberendezésekhez programok és paraméterek készítése (SMD, AOI, szelektív-forrasztás,
  hullámforrasztás, NYÁK-szétválasztás, kollaboratív automatizálás, adagoló-/palettázó rendszerek)
• A folyamatban lévő sorozatgyártás gyártástechnológiai figyelemmel kísérése
• A gyártástechnológia és módszer továbbfejlesztése
• Integrált munkahelyek kifejlesztése a Lean-Management és az ergonómia alapján
• Folyamatos fejlődési folyamatok (Kaizen) aktív támogatása és együttműködés
• Beruházási projektek végrehajtása, ill. azokkal való együttműködés

Amit elvárunk:

• Mérnök, technikus (f/n) vagy hasonló több éves szakmai tapasztalat az elektronikai gyártás megfelelő területén
• Kiváló folyamatismeretek nyomatott áramkörök gyártásában és szerelésben
• Előnyt jelent fejlesztési vagy több szakterületet érintő projektekben való tapasztalat
• Nagyon jó számítógépes ismeretek (MS-Office), SAP tapasztalat preferált
• Folyamatelvű, strukturált és módszeres gondolkodás
• Önállóság, felelősségvállalás, és teljesítmény orientáltság
• Szeressen csapatban dolgozni és jó kommunikációs képességekkel rendelkezzen
• Az elemző képességek mellett Hands-on mentalitás
• ISO TS 16949 / ISO 9001, ISO 14001 ismerete
• Biztos kommunikáció Német és angol nyelven

Pályázati anyagát kérjük, küldje el számunkra (amennyiben lehetséges e-mail-en), fizetési elképzelésének megadásával:

Jopp Interior Hungary Kft.
Gerőcs Krisztina
5000 Szolnok
Rékasi út 94.
E-Mail: k.gerocs(at)jopp.com

Örömmel várjuk pályázatát!