Elektronikai műszerész - Elsősorban optikai ellenőrzés, forrasztás és javítás.

A JOPP-cégcsoport egy Bad Neustadt/Saale székhelyű, a tulajdonos által irányított autóipari beszállító. A cégcsoport fő tevékenységi területe a gépjármű váltókarok és váltó kapcsoló egységek fejlesztése és gyártása. Világszerte 10 telephelyen több mint 1.900 alkalmazottal a cégcsoport jelenlegi éves forgalma több mint 210 millió Euró. A főbb megrendelők között ott található a Ford, a VW, az Audi, a Porsche, a Bosch és mások.

Villingen-Schwenningen-i (Németország) új telephelyünkre keresünk munkatársat mielőbbi munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

Elektronikai műszerész
Elsősorban optikai ellenőrzés, forrasztás és javítás.

Érdeklik Önt az izgalmas projektek? Szeretne részt venni a fejlesztési folyamatokban és folyamatosan tovább fejlődni? Legyen Ön is részese a Jopp Electronics GmbH, az elektronikai ipar teljes megoldásokat szállító megbízható szakértőjének sikertörténetében.

Az Ön feladatai:

  • A rendszerrel kapcsolatos ellenőrző programok létrehozása/optimalizálása az ellenőrzési szempontok és előírások szerint
    • Automata optikai vizsgálóberendezések (AOI) kezelése
    • A vizsgálati eredmények értékelése és korrekciós intézkedések bevezetése (pl. javítás, stb.)
    • Elektronikai modulok javítása és utómunkája
    • Az elektronikai gyártás más területein való alkalmazás jártasság és szükség alapján
    • Szakismeret és igény szerint az elektronikai gyártás más területein való tevékenység
    • Szoros együttműködés a termelésirányítással, gyártástervezéssel, és a minőségbiztosítással

Amit elvárunk:

  • Előnyt jelent műszaki szakképzettség az elektronika, a minőségbiztosítás területén
    • Igazolható szakmai tapasztalat 3D/2D optikai ellenőrző rendszerek területén
    • Előnyt jelent a KohYoung és Marantz gyártók rendszereinél szerzett tapasztalat
    • Megfelelő szakismeretek az elektronikai gyártás területén
    • Forrasztási helyek és hibák felismerésének képessége (IPC-A-610, stb. szerint)
    • Szakmai tapasztalatok az SMD/THT modulok utómunkájának területén
    • Rugalmasság és különböző gyártási folyamatokban általános közreműködésre való hajlandóság
    • Felelősségteljes, önálló és megbízható munkavégzés
    • Autóipari, orvosi és ipartechnológiai minőségi követelmények ismerete
    • Jó német nyelvismeret írásban és szóban, valamint számítógép és MS-Office használata

Pályázati anyagát kérjük, küldje el számunkra (amennyiben lehetséges e-mail-en), fizetési elképzelésének megadásával:

Jopp Interior Hungary Kft.
Gerőcs Krisztina
5000 Szolnok
Rékasi út 94.
E-Mail: k.gerocs(at)jopp.com

Örömmel várjuk pályázatát!